סל קניות
סל הקניות ריק
  • פייסבוק
  • יוטיוב
  • טוויטר

לגו מלחמת הכוכבים- הזמנה מהירה

לגו מלחמת הכוכבים- הזמנה מהירה אצל זכיין אמין

מלחמת הכוכבים היא אחת מהמלחמות המוכרות ביותר בעולם כולו. כאן מדובר על טרילוגיית סרטי מדע בדיוני שהצליחו ולאחר מכן סדרת המשך מוצלחת לא פחות. סרטים אלו הובילו למוצרים נלווים שנחטפו ונחטפים עד היום על ידי צרכנים מכל רחבי העולם, כמו למשל לגו מלחמת הכוכבים.

בוחרים בקלות

אחת התלונות המאפיינות חובבי לגו היא שקשה מאוד לרכוש סוגים שונים של לגו בישראל ותהליך הרכישה עצמו ארוך ומייגע. דבר זה אינו נכון אם מצליחים למצוא אותו זכיין ישראלי מקצועי שמייצג את חברת לגו בישראל ויודע לאתר את צרכי הצרכן הישראלי ולהתאים את המוצרים לדרישות שלו, כמו למשל חברת לגוהיטס. זכיין רציני תמיד יאפשר רכישה קלה ומהירה באתר מאובטח, תוך שהוא מתחייב לכך שהלגו אותו הוא משווק מקורי. נכון להיום רוב הזכיינים הרציניים מודעים לעובדה כי הלקוחות הפוטנציאליים אוהבים לראות את ההיצע ולבצע את הבחירות המתאימות להם ללא מאמץ או שעות פעילות מגבילות. זוהי הסיבה בגינה יש לחפש אחר אותו אתר אינטרנט מושקע בעל ממשק ידידותי והיצע גדול של סוגי לגו שונים, כמו למשל לגו מלחמת הכוכבים.

ערכות לגילאים שונים

חשוב לקחת בחשבון כי קטגוריית לגו מלחמת הכוכבים כוללת ערכות רבות המותאמות לגילאים שונים. כאן חשוב לבצע את הבחירה הנכונה וזאת על פי מספר פרמטרים שונים:

  • תקציב- יש לקבוע מהו התקציב אותו מייעדים לקנייה זו.
  • גיל- יש לוודא כי ערכת לגו מלחמת הכוכבים אכן מתאימה לגילו של הילד.
  • מספר חלקים- חשוב מאוד לקחת בחשבון כי יש ערכות הכוללות כמה עשרות חלקים ולעומת זאת יש ערכות שכוללות כמה מאות חלקים (ואפילו יותר מכך). ככל שיש יותר חלקים כך מדובר על פרויקט הרכבה בדרגה גבוהה יותר ולכן יש להתאים את הערכה לרמה של הילד לו קונים את המתנה.
  • אבטחה- תמיד חשוב לוודא כי אתר האינטרנט מאפשר רכישה מאובטחת.
  • סקר שוק- תמיד מומלץ לבצע סקר שווק ולבחור בהצעה המתאימה ביותר וזאת למרות שלעיתים משתלם לשלם כמה שקלים נוספים בעבור רכישה מהירה של ערכת לגו מלחמת הכוכבים או כל ערכה אחרת המותאמת לילד וזאת למרות שאתר אחר מציע ערכות אחרות בעלות נמוכה יותר.

100% אבטחה

מתקבלים כל כרטיסי האשראי ופייפל (מלבד דיינרס).
הנתונים מאובטחים ומוצפנים בתקן PCI המחמיר

secured credit card

 

 

אין לך חשבון פייפל ?

לפתיחת חשבון פייפל