סל קניות
סל הקניות ריק
  • פייסבוק
  • יוטיוב
  • טוויטר

לגו נינג'ה גו

לגו נינג'ה גו

האם כדאי להשקיע בלגו ? 

אנשים רבים מתלבטים בשאלה האם כדאי להשקיע בלגו ?

הלגו אינו עוד משחק שמספק לילדים רק הנאה וכיף אלה נמצא בתוכו משמעויות רבות בהתפתחות של הילדים. אנשים מוצאים בלגו משחק שמאפשר יצירה דמיון והעשרת הידע.

הלגו מספק הנאה, יצירה, פיתוח הדימיון ולמידה. משחקי חשיבה דורשים השקעה רבה של יצרן המשחקים כדי שהילדים יפיקו את המירב מהמשחק. לגו הוא משחק שנמצא תחת הקטגוריה של משחק חשיבה מאתגר שמפתח את הדמיון.

 

כמה דברים על לגו

משחק בלגו עובד על כמה כישורים במקביל. תחילה הלגו דורש חיבור של חלקים בצורה הנכונה תוך תשומת לב לפריטים קטנים שדורשים הרכבה מדויקת  אחרת אין סיכוי שהחלקים יתחברו אחד לשני וייצרו לנו את הרצף שרצינו. (בית,מכונית,מטוב וכו').

נוסף על כך, כמו שכבר אתם כבר יודעים,הבנייה בלגו מפתחת את הדמיון והיצירתיות. הלגו לפני בנייתו, הוא חומר הגלם אותו ניתן לפתח לצורות שונות ובאופנים שונים בהתאם למה שיצרנו לעצמנו בדמיון.

רבים סבורים כי מדובר בחוויה מעשירה ביותר. רבים משקיעים זמן רב והתמדה בבניית דגם הלגו שברשותם ונסחפים אחר המשחק. בצורה כזו, נרכשת גם מיומנות של ריכוז והתמדה. אין ספק שהלגו מהווה משחק מועדף עבור אנשים רבים.

 

סוגי לגו נינג'ה גו

לחברת לגו ישנם ערכות לגו רבות ומגוונות. כאן נביא לכם את ערכת הלגו שנקראת "לגו נינג'ה גו".

לגו נינג'ה גו הינו לגו רגיל אבל עם רובד נוסף. החלקים של לגו נינג'ה גו מאפשרים לבנות דגמים מסוימים הקשורים לתחום ספציפי זה איזה תחום אתם שואלים ?

תחום של סדרת הטלוויזיה נינג'ה גו.לגו נינג'ה גו מכיל בתוכו חלקים שונים של דמויות נינג'ה. עבור רבים, לגו בצורה של דמויות מאתגר ומהנה עוד יותר משום שהוא נוגע לדמויות אהובות, מפורסמות ואהודות.

לגו נינג'ה גו מאפשר להגדיל את ההנאה ולשמור על התמדה במשחק.

100% אבטחה

מתקבלים כל כרטיסי האשראי ופייפל (מלבד דיינרס).
הנתונים מאובטחים ומוצפנים בתקן PCI המחמיר

secured credit card

 

 

אין לך חשבון פייפל ?

לפתיחת חשבון פייפל