סל קניות
סל הקניות ריק
  • פייסבוק
  • יוטיוב
  • טוויטר

לגו נינג'ה גו-מסדרת טלויזיה ועד לגו

לגו נינג'ה גו - מסדרת טלויזיה ועד לגו

בשנת 2011 חברת לגו העולמית השיקה סידרה חדשה של לגו בשם לגו נינג'ה גו. ההשקה הייתה באותה שנה בה יצאה לשוק סרט על דמויות הנינג'ה גו ופועלם, סדרת טלויזיה ומשחק וידיאו. מאמר זה יעסוק בכל היתרונות של משחק לגו נינג'ה גו.

צעד ראשון- איסוף נתונים

חשוב לקחת בחשבון כי טרם קונים לילד ערכת לגו נינג'ה גו חשוב לדעת לאילו דמויות הילד מתחבר או יכול להתחבר, האם הוא ראה את סדרת הטלויזיה או הסרט אצל חברים, האם הוא יודע מה זה צבא השלדים, צבא הנחשים, תפקידם של הדרקונים וכלי הנשק השונים הנהוגים במשחק ההרכבה לגו נינג'ה זו והסדרה הטלויזיונית ועוד. בהתאם לכל הנתונים הללו ניתן להפתיע את הילד ולהביא לו במתנה ערכת נינג'ה גו הכוללת את הרכבת אחד מכלי הרכב של הגיבורים שלו בסדרה, זירת הקרב של דמויות הנינג'ה ואמנות הלחימה המיוחדת שלהם, הספינה שלהם, משאית הגולגולת, דרקון הזהב ועוד.

צעד שני- אפיון צרכים

הצעד השני טרם הבחירה בערכה זו או אחרת של לגו נינג'ה גו יהיה אפיון של הצרכים והיכולות שלכם. כלומר חשוב שתקבלו הכרעות לגבי הפרמטרים הבאים:

  • תקציב- עד איזה סכום אתם מעוניינים להוציא על ערכת לגו נינג'ה גו.
  • מבצעים- אם יש מבצעים אטרקטיביים הכוללים מספר ערכות במחיר משתלם, האם תוכלו להתגמש עם התקציב שנקבע ועד איזה סכום.
  • קהל יעד- האם אתם מעוניינים שערכת הלגו תהיה בעבור כמה ילדים או בעבור ילד יחיד. דבר זה ישפיע לרוב על כמות החלקים בערכה בה בוחרים.
  • נתוני לגו- אתר אינטרנט רציני של זכיין/סוכן חברת לגו, תמיד יספק ללקוחותיו מידע בדבר שם המודל, מספר הדגם, כמות החלקים בו ולאילו גילאים הוא מתאים.

התאמת הלגו לגיל הילדים

 אם מדובר על מספר ילדים במשפחה, חשוב מאוד להתאים את הלגו לגילאים השונים של הילדים. אם מדובר על לגו נינג'ה גו המתאים לגיל שמונה ומעלה, תהיה זו טעות לתת גם לילד בן החמש או השש לנסות ולעזור לילדים האחרים להרכיב את הלגו. יש לקחת בחשבון כי ההמלצות פעמים רבות מתבססות על יכולות אלו ואחרות שמאפיינות גילאים שונים ואף הורה אינו מעוניין שהילד שלו יהיה מתוסכל, שכן האחים שלו מצליחים להרכיב את המודל, אך הוא לא.

100% אבטחה

מתקבלים כל כרטיסי האשראי ופייפל (מלבד דיינרס).
הנתונים מאובטחים ומוצפנים בתקן PCI המחמיר

secured credit card

 

 

אין לך חשבון פייפל ?

לפתיחת חשבון פייפל