סל קניות
סל הקניות ריק
  • פייסבוק
  • יוטיוב
  • טוויטר

מהו לגו צ'ימה ?

מהו לגו צ'ימה ?

חברות לגו הקיימת מעל לשמונים שנים היא אחת החברות המוכרות ביותר בשוק משחקי ההרכבה. אין זה מקרי כי משחקי הלגו בהם אנו שיחקנו עדיין קיימים ומשרתים את ילדינו. משחק הלגו ידוע בתור משחק הרכבה המפתח את המוטוריקה, החשיבה, יסודות התכנון והיצירתיות של כל הילדים ובני הנוער המשחקים בו. מאמר זה יחשוף בפניכם אודות אחד מסוגי הלגו החדשים של החברה, לגו צ'ימה.

נוסחת הקסם- חדשנות

אחד הדברים המאפיינים את חברת לגו ומוצריה הוא החדשנות שלה. בניגוד לחברות אחרות שלא שרדו את שוק משחקי החשיבה וההרכבה חברת לגו מתעדכנת מדי תקופה במוקד העניין של הגילאים השונים, אם מדובר על סדרות טלויזיה חדשות, סרטי קולנוע ומיני תחומים שמעניינים ילדים ובני נוער ובהתאם היא מוציאה ערכות נושא חדשות לשוק, כמו למשל לגו צ'ימה. בנוסף, מדובר גם על חברה אשר שמה דגש על כך שהמוצרים שלה ימשיכו להביא תועלת לקהל היעד שלה, דבר אותו ניתן לראות באופן בולט בסוגים השונים של הלגו, ביניהם לגו צ'ימה.

מהו לגו צ'ימה?

רוב ערכות ההרכבה של לגו צ'ימה מתאימות לילדים מגיל שבע ועד ארבע עשרה. צ'ימה היא חבל ארץ קסום שבעברו היה גן עדן. משום שבגן עדן זה היה חומר מיוחד שהיה אחראי על כל האנרגיה של החיים, יצורים שונים החלו להילחם עליו וצ'ימה החלה להיות נשלטת על ידי יצורים שונים. ערכות לגו צ'ימה מכילות את כל מה שקשור לסדרה עצמה. הלגו מבוסס על סדרת הילדים בטלוויזיה. עיקר ערכות הנושא של לגו צ'ימה מבוססות על דמויות שונות להרכבה, כמו למשל רולינג וולף, הזוחל, האריה צ'אי ועוד.

בחירת הלגו המתאים לכם

בחירת לגו צ'ימה המתאים לילד שלכם צריכה להיעשות תוך התחשב בפרמטרים הבאים:

  • גיל- חשוב מאוד לוודא כי הערכה בה בוחרים אכן מתאימה לגיל של הילד. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי אם מדובר על ילד שלא עסק במשחקי הרכבה אף פעם, ההמלצה היא להתחיל איתו בערכות נושא המתאימות לגילאים מוקדמים יותר.
  • מספר חלקים- יש ערכות לגו צ'ימה הכוללות כמה מאות חלקים ואילו אחרות כוללות מעל לאלף חלקים. כאן הבחירה צריכה להתבסס על ההיכרות עם הילד.

100% אבטחה

מתקבלים כל כרטיסי האשראי ופייפל (מלבד דיינרס).
הנתונים מאובטחים ומוצפנים בתקן PCI המחמיר

secured credit card

 

 

אין לך חשבון פייפל ?

לפתיחת חשבון פייפל