סל קניות
סל הקניות ריק
  • פייסבוק
  • יוטיוב
  • טוויטר

רקע על לגו

חברת לגו הוקמה בדנמרק בשנת 1932 ע"י משפחת קירק, החברה עברה מאב לבן וכיום היא בבעלותו של קג'לד,נכדו של מייסד חברת לגו. חברת לגו היא חברה פרטית בבעלות משפחת קירק הנמצאת בדנמרק. חברת לגו מתבססת על הלבנים המפורסמים בעולם ובפעילותיה היא עוסקת בפיתוח היצירתיות של הילדים באמצעות משחק ולמידה. בלגו מאמינים כי הרכבת הלגו מפתחת את הדמיון והיצירתיות אצל הילדים. חברת לגו מספקת כיום צעצועים רבים ומאמינה כי אלו עוזרים להתפתחותם של ילדים. יצירתיות היא היכולת לבוא עם רעיונות לדברים חדשים, מפתיעים ובעלי ערך רב. היצירתיות, משלבת היגיון וחשיבה. העוזרים להתפתחותו של הילד.

לגו משווקת את מוצריה ביותר מ 130 מדינות בעולם. בחברת לגו מועסקים כ 10,000 עובדים, והיא יצרנית הלגו הרביעית בגודלה בעולם. המשרדים הראשיים של חברת לגו נמצאים כאמור בדנמרק, אבל לחברת לגו יש סניפים רבים בעולם..

משמעות השם לגו

המילה לגו הינה מילה בדנית או יותר נכון שתי מילים אשר מרכיבות את המילה לגו. בדנית זה "leg godt" כלומר "לשחק טוב".

העיקרון של חברת לגו, משחק פשוט ואיכותי אשר תורם רבות לילד. במהלך כמעט 80 השנים האחרונות, עברה חברת לגו כברת דרך ארוכה. במונחים של מכירות, חברת לגו הינה הרביעית בגודלה בעולם. הלבנים של לגו הוא המוצר החשוב ביותר החברה וזו הסיבה שבקבוצת לגו גאים על התואר שניתן להם פעמיים - "צעצוע של המאה". מוצרי החברה עברו פיתוח נרחב במשך השנים - אבל הבסיס נשאר דומה, לבנים מסורתיים של לגו.

הלבנים במתכונתו הנוכחית הושקה בפעם הראשונה בשנת 1958.עיקרון השילובים של הלבנים עם לבנים אחרות היה נראה כמשהו ייחודי, ודבר זה הציע אפשרויות בנייה בלתי מוגבלות. ואפשר שפע של רעיונות יצירתיים למשחק. גם כאשר חברת לגו הייתה חברה קטנה וגם כשגדלה להיות אחת החברות המרכזיות בתחום, היא לא שכחה את עקרונותיה, המותג לגו הוא מותג מחייב.

וגם הצרכנים יודעים, שכאשר קונים את אחד המוצרים של חברת לגו מצפים שהמוצר יהיה איכותי ומקורי.

המותג לגו התאחד עם המותג דופלו. יש עוד המון סוגים של לגו כגון. נינג'ה גו, דופלו,סיטי,מלחמת הכוכבים ועוד...

 

 


 מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

לגו- הבחירה הנכונה

לגו-חשוב לדעת

100% אבטחה

מתקבלים כל כרטיסי האשראי ופייפל (מלבד דיינרס).
הנתונים מאובטחים ומוצפנים בתקן PCI המחמיר

secured credit card

 

 

אין לך חשבון פייפל ?

לפתיחת חשבון פייפל